Excelente Oportunidade Para O Carnaval 3 Quartos
| Wi-Fi | Rökning förbjuden Rökfria rum | Luftkonditionering |
| Husdjur Husdjur tillåtna |
När du bor i villan Excelente Oportunidade Para O Carnaval 3 Quartos Salvador med 3 sovrum kan du besöka Joventino Silva stadspark, som ligger ungefär 25 minuter bort till fots. Den här villan med 3 badrum, som har plats för upp till 7 gäster, erbjuder en terrass.
Salvadors centrum ligger 30 minuters promenad bort och Fonte Nova-stadion finns ungefär 2 km bort. Familjer kommer att njuta av närheten till Salvadors zoo, som ligger ungefär 30 minuter bort till fots. Gästerna kan också besöka Dique do Tororó, som ligger ungefär 2,1 km bort.
Gästerna är välkomna att förbereda måltider i ett minikök. Det finns också matplats. I köket finns även kylskåp och köksredskap. Restaurangen La Pulperia erbjuder ett urval av sydamerikanska rätter.
- Lokala sevärdheter
- Igreja de Sant'Ana2212 km
- All Saint Bay3,7 km
- 30 Segundos1902 km
- Casa de Iemanja2273 km
- Salvadors zoo2195 km
- Praia do Rio Vermelho1729 km
- Escola Bahiana de Arte e Musica1916 km
- DeROSE Method Rio Vermelho2095 km
- Flygplatser
- Luis Eduardo Magalhaes flygplats24 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Rökfria rum
- Wi-Fi
- Parkering
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Trädgård
På rummet
- Luftkonditionering
- Minibar
- Terrass
- Matbord
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller villan Excelente Oportunidade Para O Carnaval 3 Quartos en trådlös internetanslutning?
Ja, villan Excelente Oportunidade Para O Carnaval 3 Quartos tillhandahåller WiFi i hela boendet. - ❓
Finns det ett kök i villan Excelente Oportunidade Para O Carnaval 3 Quartos?
Ett minikök finns i villan Excelente Oportunidade Para O Carnaval 3 Quartos. - ❓
Vilka gäster kommer oftast till villan Excelente Oportunidade Para O Carnaval 3 Quartos?
Villan Excelente Oportunidade Para O Carnaval 3 Quartos är perfekt för affärsgäster men alla gäster är välkomna. - ❓
Är husdjur tillåtna i semesterbostaden?
Gästerna får bo på semesterbostaden med sina husdjur. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i villan Excelente Oportunidade Para O Carnaval 3 Quartos?
Gästerna i villan Excelente Oportunidade Para O Carnaval 3 Quartos kan enkelt nå Joventino Silva stadspark och Katedralen i Salvador, som ligger inom 25 minuters promenad från boendet respektive 2 km bort.